Sesje zdjęciowe indywidualne

Fotografia portretowa i moje podejście do zdjęć

W moim życiu zawiązałem wiele różnych relacji, prawdziwych, głębokich i trwałych. Najbardziej niezwykłe były te, w których pośrednikiem był obiektyw. Moje zdjęcia to mój świat, pewnego rodzaju wymiar, z którego mogę nawiązać dialog z otoczeniem. To subiektywny obraz rzeczywistości, poczucie humoru, dystans do tego, co nas otacza. To rozmowa, która utrwala zawiązane aparatem relacje.

Sesje portretowe w Warszawie

Organizuję indywidualne sesje zdjęciowe w Warszawie. To dla mnie okazja, by się lepiej poznać, otworzyć, współpracować nad ukazaniem pełnej lub niedopowiedzianej historii o człowieku. Portrety pozowane zmieniam w artystyczne ujęcia przedstawiające autentyczną osobę. Skupiam się na tym, aby fotografia portretowa nabrała innego wymiaru, aby wymuszone uśmiechy zamieniły się w trakcie naszej sesji w prawdziwe emocje.

Wiem, że potrzebne jest indywidualne podejście. Zanim odkryjemy siebie nawzajem, musimy znaleźć wspólny język, jakąś nić porozumienia. Tylko wtedy pojawia się szansa, by fotografia pokazała niepozowane, czyste piękno.

sesja-portret-1

Krok po korku - co robimy?

 • Krok 1.

  skontaktuj się ze mną

  zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@zelnikfoto.pl
  lub telefonicznego: 792 909 791

 • Krok 2.

  porozmawiajmy 

  po wstępnym kontakcie umówimy się na rozmowę, aby uzgodnić warunki naszej współpracy

 • Krok 3.

  przejdźmy do działania

  spotkajmy się na sesje w studiu
  fotograficznym, na koncercie lub w plenerze

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?