Fotoreportaże

Moje podejście do zdjęć

Obserwuję świat i chcę informować społeczeństwo o tym, co się dzieje. Fotorelacja z imprez masowych pozwala mi pokazać mój punkt widzenia poprzez obraz, kolor, uchwycenie drobnych, zwykle bagatelizowanych gestów.

Praca na terenie województwa mazowieckiego i naszej stolicy, Warszawy, zapewnia mi stały dostęp do źródła inspiracji. Dzięki fotografii akcji społecznych i wydarzeń o charakterze masowym zyskuję bezpośredni wgląd w bieżące sprawy i życie mieszkańców naszego kraju. Przez obiektyw śledzę podziały, a tym samym, paradoksalnie, dostrzegam i uwieczniam na zdjęciach to, co te sprzeczne racje łączy. Robiąc zdjęcia tłumu, pokazuję człowieka. Zależy mi na tym, by moje zdjęcia dokumentowały rozwój akcji i przeżycia jej bohaterów.

Nie chcę czytać o historii - chcę na nią patrzeć, chcę, żeby inni mieli okazję dostrzec te same detale co ja. Fotoreportaż to dla mnie szansa na własną interpretację biegu wydarzeń, na stworzenie obrazowej powieści, w której zarówno działania, jak i nastroje będą jasno przedstawione.

fotoreportaż-1

Krok po korku - co robimy?

 • Krok 1.

  skontaktuj się ze mną

  zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@zelnikfoto.pl
  lub telefonicznego: 792 909 791

 • Krok 2.

  porozmawiajmy 

  po wstępnym kontakcie umówimy się na rozmowę, aby uzgodnić warunki naszej współpracy

 • Krok 3.

  przejdźmy do działania

  spotkajmy się na sesje w studiu
  fotograficznym, na koncercie lub w plenerze

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?