Fotoreportaż koncertowy

Fotografia Eventowa i moje podejście do zdjęć

Usłyszeć kolory i zobaczyć dźwięki. Zdjęcia koncertów to wielkie emocje, euforia i radość, która jednoczy. Różni ludzie, z różnym bagażem doświadczeń, z różnymi poglądami i przemyśleniami – połączeni jedną piosenką, jedną melodią.

Fotograf na imprezy firmowe, eventy muzyczne i koncerty

Fotografia festiwali muzycznych to dla mnie szczególny rodzaj zleceń. Fotografuję wtedy pracę innych artystów, profesjonalistów i ich wpływ na publiczność. Podziwiam zza aparatu ich moc do zrzeszania tłumów, organizowania festiwalowych wydarzeń, podczas których każda osoba jest w pełni obecna ciałem i duchem. Nieprzebrana energia, intrygująca więź i chemia między muzykami, a fanami to to, co czyni koncertowe ujęcia unikatowymi.

Fotograf dla muzyków

Oferuję także profesjonalne sesje dla muzyków, zarówno podczas występu, jak i w studio, w Warszawie. Możliwość uchwycenia zapału i emocji towarzyszących artyście podczas jego twórczego transu, to naprawdę ogromny przywilej i szczęście.

Dzięki swojej pasji mogę pokazywać nałogową miłość do muzyki, mogę pokazywać dialog między muzykami, a fanami. I to jest najpiękniejsze.

koncert-1

Krok po korku - co robimy?

 • Krok 1.

  skontaktuj się ze mną

  zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@zelnikfoto.pl
  lub telefonicznego: 792 909 791

 • Krok 2.

  porozmawiajmy 

  po wstępnym kontakcie umówimy się na rozmowę, aby uzgodnić warunki naszej współpracy

 • Krok 3.

  przejdźmy do działania

  spotkajmy się na sesje w studiu
  fotograficznym, na koncercie lub w plenerze

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?

zelnikfoto.pl

Jesteś zainteresowany?